Saulės žala odai: kokią apsaugą rinktis turint riebią odą?


Šiltėjant orams, dažniau mėgaujamės saule, kuri būtina, norint palaikyti gerą emocinę savijautą. Tačiau per didelis mėgavimasis saulės voniomis be tinkamos apsaugos gali pažeisti odą ir sukelti įvairius pažeidimus. Nenaudojant SPF kremo, oda praranda stangrumą, atsiranda pigmentinės dėmės, nudegimai. Be to, saulės poveikis yra tiesiogiai susijęs su senėjimo požymių, tokių kaip raukšlių, atsiradimu.

Riebiai odai apsaugoti nuo saulės – HELIOCARE produktai

Nors apsauginis kremas nuo saulės yra būtinas visiems odos tipams, tačiau riebią odą turintys žmonės jį naudoti vengia. Riebi oda vargina ne tik išsiplėtusiomis poromis, bet ir bėrimais, nuolatiniu blizgėjimu. Tam, kad tokio tipo odą turintys išvengtų šių problemų, būtina pasirinkti tinkamą ir kokybišką kremą nuo saulės. HELIOCARE linijos sukurti apsauginiai kremai nuo saulės – puikus pasirinkimas riebiai veido odai, linkusiai į blizgėjimą, porų užsikimšimą.

HELIOCARE 360 water gelis SPF50+ –  itin lengvos, nekomedogeninės sudėties, greitai susigeria ir yra atsparus vandeniui. Būtina pabrėžti, kad riebiai odai skirti SPF negali turėti ingredientų, kurie greitai užkimštų poras. Su naujausia technologija Fernblock®+, specifiniais filtrais ir atstatančiomis medžiagomis jis apsaugo nuo 4 tipų spinduliuotės (UVB, UVA, matomos ir infraraudonosios), neutralizuoja ir atkuria saulės žalą. Ypač tinka jautriai odai, nedirgina akių.
Nuorodą į produktą: https://www.cosvelita.eu/produktas/heliocare-360-water-gelis-spf50-50ml/

Dar vienas puikus pasirinkimas – HELIOCARE 360 gelis SPF50 normaliai/mišriai veido odai, kuris taip pat nekemša porų, taiso saulės padarytą žalą ir veikia antioksidantiškai.

Nuoroda į produktą: https://www.cosvelita.eu/produktas/heliocare-360-gelis-spf50-normaliai-misriai-veido-odai-50ml/

Riebiai odai linkusiai į aknę, svarbus riebalų perteklių reguliuojantis poveikis. Toks yra HELIOCARE 360 Gel Oil-Free apsauginis gelis, kuris suteikia matinį ir „dry touch“ efektą. Šis nekomedogeninės, porų nekemšančios sudėties gelis palieka odą švelnią, lygią ir be blizgesio. Apsaugo nuo keturių tipų spinduliuotės, neutralizuoja ir atkuria saulės žalą.

Nuoroda į produktą: https://www.cosvelita.eu/produktas/heliocare-360-oil-free-apsauginis-gelis-nuo-saules-spf-50-50ml/

Vasarą pasitikime saugodamiesi nuo saulės spinduliuotės ir naudodami apsauginius kremus pagal savo veido odos tipą. Svarbu nepamiršti kremą tepti kas kelias valandas, o ypač – po maudynių ir gausaus prakaitavimo.

Su meile Jūsų odai,
Veronika